back to homepage

Partneři
 

TITULÁRNÍ PARTNER

 

Zafax Medical s.r.o. je česká společnost působící na území České a Slovenské republiky již řadu let, během kterých si vybudovala silné a stabilní postavení na trhu. Věnuje se především odvětví estetické dermatologie, ortopedie, plastické chirurgie a gynekologie, v nichž spolupracuje se špičkami ve svém oboru.

V portfoliu Zafax Medical najdete značky

  • Asclepion: německá společnost vyrábějící špičkové lasery
  • Neauvia: výrobce výplňových materiálů a kosmeceutik na bázi HA
  • Laboratoires Renophase: profesionální peelingová ošetření, masky i domácí péče špičkové kvality
  • RegenLab: unikátní výrobce zkumavek pro plazmaterapii
  • Oreon: výrobce zpevňujících a liftingových nití Rainbow a výplňových materiálů Re:on Aessoa na bázi HA s lidokainem
  • a další

Tým obchodních reprezentantů přistupuje ke každému klientovi individuálně tak, aby poznal jeho konkrétní potřeby a mohl mu nabídnout řešení přímo na míru.  Společnost navíc dbá na osobní a dlouhodobé vztahy nejen s odběrateli, ale i dodavateli.

Díky tomu Zafax Medical disponuje bohatými zkušenostmi a znalostmi, které dále předává prostřednictvím pravidelných workshopů nejen s domácími, ale i se zahraničními školiteli, účastní se kongresů a jiných odborných událostí.

Zafax Medical s.r.o. je tak skutečně spolehlivý partner pro úspěšné budování Vaší společnosti. 

 GENERÁLNÍ PARTNER

 

Aesthe-Med s.r.o. je rodinnou firmou působící v České republice a na Slovensku od roku 2010.

Poskytujeme obchodním partnerům a koncovým zákazníkům špičkové a ověřené produkty s dokonalým servisem a podporou všech fází spolupráce.

Exkluzivně zastupujeme:

Laboratoires Vivacy s produkty Stylage – výplňové materiály, Vivacy dermocosmetic – profesionální anti-ageing péče o pleť, Desirial – inovativní přípravky pro intimní zdraví a sexuální pohodu žen.

Gold Collagen – řada doplňků stravy pro zvýšení kvality kůže, vlasů a nehtů doplněná o hydrogelové masky a Lip volumiser.

SoftFil – nejširší nabídka mikrokanyl a jehel a unikátní korektivní přípravek Topilase.

Mega NFC – prvotřídní zdravotnický prostředek pro detoxikaci a anti-ageing.

 

 

APTOS SE PŘEDSTAVUJE


Aptos jsou minimálně invazivní nitě a metody liftingu, konturování a omlazení tváře a těla.

Tyto metody vynalezl v roce 1996 gruzínský plastický chirurg Marlen Sulamanidze a dále je vyvíjeli lékaři George a Constantin Sulamanidze. Tyto nitě a metody jejich zavádění již získaly 18 patentů, z nichž 8 má mezinárodní platnost.

Metody Aptos jsou spolehlivé, mají okamžité výsledky, nezanechávají jizvy a nerovnosti a pomáhají zlepšovat vzhled povadlé pleti a bojovat s následky jejího ochabování.

Unikátní nitě pro plastickou a estetickou chirurgii a kosmetologii Aptos se vyrábějí již od roku 1996 a získaly si již celosvětový věhlas. S úspěchem je používají odborníci z více než 70 zemí.

 

„Inovace v péči o pacienta“

Naší vizí je poskytovat inovativní řešení pro invalidizující onemocnění a zlepšit péči o pacienty – to je jádrem všeho co děláme.

Ve společnosti Ipsen pokývají naše registrované léky a výzkum a vývoj celé spektrum terapeutických oblastí. Všechny jsou však zaměřeny na léčbu onemocnění a úlevu od utrpení a zároveň přináší skutečnou hodnotu pro zdravotnickou komunitu. Primárně se zaměřujeme na tři hlavní oblasti: Onkologii, neurovědy (neurovědy a použití terapeutických neurotoxinů) a vzácná onemocnění. Součástí naší globální společnosti je také dobře zavedená divize volně prodejných léků.

 HLAVNÍ PARTNER

 

Nepříznivé vlivy životního prostředí a přirozený proces stárnutí vedou některé lidi k tomu, že se hledají možnosti, jak dosáhnout mladšího vzhledu.

Od svých terapeutických počátků se Allergan Aesthetics vyvinul v lídra, který vychází vstříc individuálním potřebám pacientů. Produktové portfolio nabízí nejkomplexnější, vědecky podloženou nabídku estetických produktů. Naše produkty obličejové estetiky jsou navrženy pro ty, kteří chtějí vypadat přirozeně dobře na svůj věk nebo zvýraznit svou přirozenou krásu.

 PARTNER KONGRESOVÝCH TAŠEK A PROPISEK

 

 PARTNER ŠŇŮREK KE JMENOVKÁM

 

 PARTNER INFOSYSTÉMU A PŘÍPRAVNY PRO ŘEČNÍKY

 

 VYSTAVOVATEL

 

 

 

ORGANIZAČNÍ SEKRETARIÁT
GUARANT International spol. s r. o.
Českomoravská 19, 190 00, Praha 9
Tel.: 284 001 444
E-mail: selm2021@guarant.cz

© 2021 GUARANT International spol. s r. o.